magazin-odezhdy-i-obuvi-lihrtari

Зенітні стрічкові ліхтарі по низькій ціні в Україні

0
28 просмотров
18 июля 2022

Світлові зенітні стрічкові ліхтарі – це особливі архітектурні конструкції, які призначені для природного освітлення приміщення сонячним промінням, що проникає через них зверху. Їхньою відмінністю від звичайних вікон є те, що розташовані зенітні ліхтарі на даху будівлі. Вони необхідні в тому випадку, якщо влаштування фасаду будівлі не передбачає або обмежує наявність інших отворів для освітлення, наприклад, вікон або вітражів, а скління всього фасаду не передбачено проектом.

Зенітні світлові ліхтарі набувають все більшої популярності, яку можна пояснити не лише тим, що вони чудово справляються зі своєю прямою функцією додаткового джерела світла, але й впливають на комфорт та безпеку людей та майна, що знаходяться у приміщенні. Адже, наявність стулок відкривання уможливлює провітрювати приміщення, створюючи сприятливий мікроклімат, а при займанні швидко відводити дим із приміщення.

Сфера використання зенітних ліхтарів є досить широкою. Це будівлі промислового та суспільного значення, спортивні та торгові комплекси, офіси, басейни, аеропорти та багато інших.

Два основні види покрівельних зенітних ліхтарів

Залежно від того, який світловий зенітний ліхтар підійде для конкретної будівлі, можна виділити два основні типи: точкові та стрічкові.

Точкові зенітні ліхтарі бувають трьох типів, які залежать від способу відкривання та призначення:

  1. Глухі зенітні ліхтарі.
  2. Орні зенітні ліхтарі.
  3. Люки для виходу на дах.

Такі зенітні ліхтарі використовуються для точкового освітлення ділянок приміщення, що знаходяться практично під будь-якою ділянкою покрівлі. Їх призначенням є не лише допуск додаткового природного освітлення в будівлю, а й здійснення вентиляції приміщення та навіть димовидалення. При комплектації ручним механізмом відкривання світловий ліхтар використовується як люк для виходу на дах, що робить можливим проведення ремонтних або прибиральних покрівельних робіт.

Стрічкові зенітні ліхтарі в свою чергу застосовуються на дахах великих за площею будівель, де стоїть завдання максимально висвітлити приміщення природним світлом. Зокрема, на об’єктах промислового призначення (виробничі, складальні та ремонтні заводські цехи), торгівлі, виставкових павільйонах, аеропортів, спортивних будинках та складах.

Медис-Т надає вигідні конструкції, змодельовані під конкретного користувача, проект та конструкцію будинку. Внаслідок цього на зенітні ліхтарі ціна залежить від конкретного вибору.

Похожие статьи

Комментировать
0
28 просмотров

Если Вам нравятся статьи, подпишитесь на наш канал в Яндекс Дзене, чтобы не пропустить свежие публикации. Вы с нами?

Adblock
detector